כתיבה פוליטית

בוער בך לשנות? יש בך אמונה שאפשר לעשות דברים אחרת! לאחר ההתחבטות, גמעה בך ההחלטה לעשות מעשה- "לרוץ", ולהיהפך לאישיות ציבורית? מעולה. כעת, השאלה היא- מה עליך לעשות? 

טרם ההתמודדות, נדרשים מס' שלבים: החל מהכנת המשפחה לסיטואציה. דרך שכירת עו"ד ורואה חשבון. בחירת צוות ומיקום למטה. עריכת מחקר מקצועי, המתבסס בין השאר על סקרי דעת קהל ושולחנות עגולים. שיספקו לך תובנות, לגבי תחושותיו של הקהל לצד הטריגרים שמניעים אותו לפעול. 

אבל, כדי ליצור מיתוג אידיאלי, שמבדל ומייצב אותך במוחו של הקהל ממתחריך. בנוסף להכרעה בקו האסטרטגי דרושים מסרים ממוקדים, מבדלים ומשכנעים לקהלי היעד השונים, הן בתוכן השיווקי והן בתוכן הפוליטי. 

כתיבה פוליטית

בוער בך לשנות? יש בך אמונה שאפשר לעשות דברים אחרת! לאחר ההתחבטות, גמעה בך ההחלטה לעשות מעשה- "לרוץ", ולהיהפך לאישיות ציבורית? מעולה. כעת, השאלה היא- מה עליך לעשות? 

טרם ההתמודדות, נדרשים מס' שלבים: החל מהכנת המשפחה לסיטואציה. דרך שכירת עו"ד ורואה חשבון. בחירת צוות ומיקום למטה. עריכת מחקר מקצועי, המתבסס בין השאר על סקרי דעת קהל ושולחנות עגולים שיספקו לך תובנות, לגבי תחושותיו של העם לצד הטריגרים שמניעים אותו לפעול.

כדי ליצור מיתוג אידיאלי, שמבדל ומייצב אותך במוחו של הקהל, ממתחריך. לצד ההכרעה בקו האסטרטגידרושים מסרים משכנעים, מבדלים ומניעים לפעולה שנצטרך להעביר לקהל היעד, הן בתוכן השיווקי והן בתוכן הפוליטי. 

"פוליטיקה היא מלחמה, נטולת שפיכות דמים"
"פוליטיקה היא מלחמה, נטולת שפיכות דמים"

אילו סוגי תוכן פוליטי נחוצים לאישיות ציבורית?

אחרי שדנו בחשיבותם של הדברים המצוינים מעלה. ראוי להתייחס לתוכן בכבוד הראוי לו. הרי, כדי לשכנע את הקהל הביתי לא להיות שאנן ביום הפקודה. כדי להחליש את היריב מול קהל התמיכה שלו. וגם לשכנע את קהל המתנדנדים הנכסף להצביע לך. יש צורך במסרים ייעודים, ממוקדים ורלוונטיים, שיחדרו את שריון הציניות שהוא עוטה. במטרה ליצור בניכם חיבור רגשי באמצעות סטוריטלינג ייחודי, תוכן שיווקי איכותי וקופירייטינג משכנע , שיתבטא בהבעת אמון בך ע"י שלשול הפתק בקלפי.

ברמת האוף ליין – מצע פוליטי, נאומים, ג'ינגל, סלוגן, כתבות יח"צ, ידיעות והצהרות לעיתונות. דפי מסרים, ברושורים, פלאיירים ושלטי חוצות. ברמת האונליין – תוכן לאתר האינטרנט, תוכן מניע לפעולה ברשתות החברתיות, תסריטים לסרטים קצרים ופרסומות, מסרים לתוכנת ה-CRM, מסרונים (אסמסים) שיווקים וניוזלטר.

 

ומה עוד נדרש לעשות? קמפיינים גרילה, יח"צ ופעילות דיגיטלית באינטרנט וברשתות החברתיות. שלכולם אנחנו יודעים לכתוב, להניע לפעולה ולייצר אימפקט.

 

אחרי שדנו בחשיבותם של הדברים המצוינים מעלה. ראוי להתייחס לתוכן בכבוד הראוי לו. הרי, כדי לשכנע את הקהל הביתי לא להיות שאנן ביום הפקודה. כדי להחליש את היריב מול קהל התמיכה שלו. או על מנת לשכנע את קהל המתנדנדים הנכסף להצביע לך. יש צורך במסרים ייעודים, ממוקדים ורלוונטיים, שיחדרו את שריון הציניות שהוא עוטה. במטרה ליצור בניכם חיבור רגשי ע"י סטוריטלינג ייחודי, תוכן שיווקי איכותי וקופירייטינג משכנע  שיתבטא בהבעת אמון בך ע"י שלשול הפתק שלך בקלפי.

ברמת האוף-ליין- מצע פוליטי, נאומים, ג'ינגל, סלוגן, כתבות יח"צ, ידיעות והצהרות לעיתונות. דפי מסרים, ברושורים, פלאיירים ושלטי חוצות. ברמת האונליין– תוכן לאתר האינטרנט, תוכן מניע לפעולה ברשתות החברתיות, תסריטים לסרטים קצרים ופרסומות, מסרים לתוכנת ה-CRM, מסרונים (אסמסים) שיווקים וניוזלטר.

ומה עוד נדרש לעשות? קמפיינים גרילה, יח"צ ופעילות דיגיטלית באינטרנט וברשתות החברתיות. שאת כולם אנו יודעים לעשות.

השירותים שלנו

כיום עסק שרוצה להיות זכיר צריך לבצע מהלכים. אחד מאותם מהלכים הוא RTM. שזה שיווק בזמן אמת. השיווק הייחודי הזה פועל בצורה מאוד מהירה כתגובה לאירוע חם, אקטואלי או ויראלי. במטרה לנכס את ההד לעסק.

 

בין אם זה בשיווק אתרים דרך גוגל או שיווק עמודים עסקים ברשתות חברתיות. לכולם מטרה אחת להניע לפעולה. מה שפשיע על הגולש ללחוץ, להשאיר פרטים או לבצע רכישה נעוצה בכותרת טובה.

מה התהליך?

הבנת הצרכן

קודם כל מתחילים עם נתונים חינמים ובתשלום: סקרים, דאטה, זירות חשובות, מקרים, ספרים, אנשים משפיעים, מערכות פרסום ועוד ועוד במטרה ליצור חליפת "אישיות" חדשה בעלת נוכחות ודומינטיות שמבודלת ממתחריה.

חשיבה מחוץ לקופסא

כעת נכנס השלב השני בתהליך, שדומה למודל SWOT שמושת על המתמודד. ומאתר חוזקות, חולשות, איומים והדמנויות במטרה לבנות פרסונה תדמיתית שעבורה ניצור אפיון שפה שתשמש אותנו כיצד לכתוב בזירות השונות ולדעת אילו פרטים יש להבליט ואילו פרטים יש לדחוק ולשטש.

קופירייטינג איכותי

השלב האחרון בשרשרת הוא שלב הכתיבה הפוליטית. כאן, ניצוק את כל התובנות וההבנה אל תוך תוכן פוליטי איכותי וממיר, מניע לפעולה שנועד לחדור אל הסוויטצר'ים (הקולות המתנדנדים), לחזק את הבייס ולהחליש את היריב. 

קצת מידע לפני הרכישה

תוכן פוליטי חייב להיות אותנטי ומקורי. הוא מחיל את האשיות של התמודד ונועד לספק לו נופך תודעתי וכריזמתי. ומכיוון שהוא חייב להיות פרסונאלי, הוא לעולם לא יהיה מועתק.

בהתאם לחוזה המסירה. 

בהתאם למוצר או לחוזה שנחתם.

בהתאם למוצר או לחוזה שנחתם.

התוכן כולל איפיון שפה, לצד ספר מותג הכולל חזון, ההבטחה הפרסומית, בידול, שפה בה יש לפנות, חוזקות וחולשות, וכו'.

תלוי בסוג התוכן. כתיבה פוליטית בעלת שם תואר כולל למגוון רחב של תוכן.  

במסגרת החוזה ניתן לערוך תיקונים בתוכן עד שלוש פעמים מקבלת המוצר. אך לא ניתן לשנות את כלל התוכן הנכתב לאחר שהוא כבר אושר מול הגורם המזמין, קודם לכן.

הקבלה תגיע מטעם Com &  Sense או על שם אביחי תקשורת.

כן. בתוכן פוליטי שינויים הם עניין תדיר ולכן ניתן לערוך תיקונים ולשנות בצורה מלאה.

במקרים ספציפיים ובזירות ספציפיות, ניתן לקבל את התוכן הפוליטי תוך 24 שעות. 

ההיגיון אומר, שאנחנו צריכים לדבר

רוצה טיפים ומדריכים בחינם?

הניוזלטר שלנו מתומצת, לא שיווקי ומגיע אחת לחודש

* אל דאגה, לא נחפור לך