קופירייטר. סטוריטלר. יועץ קריאייטיב

היי אני אבחי, קופירייטר שהופך עסקים למותגים

3
סקיצות
9
סגנונות כתיבה
9
סוגי קריאייטיב
1
קופירייטר מקצועי
פורטפוליו 

עבודות אחרונות

שנקבע לנו קופי דייט?

קופירייטינג לכל פלטפורמה
סיפורו של קופירייטר

"למעלה מ-7 שנים שאני מלווה עסקים, ארגונים ואנשים פרטיים והופך את קהלי היעד שלהם  לקהילה שמעורבת סביבם, שמייצרת שגרירים ומכירות ושדוחפת אותם להפוך למותגים"

אל עולמות השיווק הקריאייטיב הגעתי בגיל 23. ומאז הניסיון שלי רק הוכיח לי שמילים מדוייקות שנשענות על אסטרטגיה נכונה והבנה צרכנית, הופכות עסקים למשגשגים, מייצרות בידול למול המתחרים ומגדילות את המכירות. את התזה הזאת הספקתי לבחון במגוון פוזיציות – כמנהל קריאייטיב ומחלקת סושיאל, כקופירייטר בכיר במגוון משרדי פרסום. כמפיק ועורך תוכנית רדיו אקטואלית באוניברסיטת רייכמן, כעורך וככתב של עיתון מפלגתי גדול וכחבר בצוות פוליטי של חבר כנסת…

מה אומרים עלי?

בכישוריו של אבחי נעזרנו אני ובעלי בקידום שני עסקינו, חנות הנעליים הותיקה המוכרת 'נעלי ארו' וחברת 'איסבלה ישראל' המתמחה בבגדים רפואיים למעלה מ20 שנים. אבחי בדק את העסקים שלנו ואת הDNA שלהם לעומק, איתר את הקהלים שלנו, יצר אסטרטגיה וכתב לפיה תכנים איכותיים לאתרים ולבלוגים שלנו.  

אוקסנה ברשנב, בעלים 'איסבלה ישראל',

את אבחי לוין אני מכיר במשך שנים, אך את המקצועיות שלו הכרתי לעומק עוד יותר במסגרת פרויקטים רבים שנערכו תחת חברת הייעוץ שבבעלותי, הפועלת במישורים הציבוריים, התקשורתיים והמוניציפליים. מעבר לעבודות שיווק בדמות דיגיטל, תוכן שיווקי וקופירייטינג, אבחי ביצע עבורי עבודות מורכבות של ניתוח ואיסוף מיידעים תקשורתיים שיצרו סדר יום ציבורי. מניסיון העבודה המשותף שלנו אני יכול להעיד כי אבחי, הינו אדם השואף לשלמות וחדשנות, ובעל יכולת כתיבה רהוטה ויצירתית לצד הבנת קהלי יעד והנעתם לפעולה.

מתן ווסרמן – פרשן משפטי בכיר במעריב ובעל חברת ייעוץ אסטרטגי- תקשורתי,

אביחי מאד יסודי ואכפתי, הוא דאג להכיר את העסק שלי, להבין מי קהל היעד אליו אני פונה ומיקד אותי למה יהיה תסריט מושך וקליט, העבודה מולו הייתה נעימה ומקצועית.

מיכל לורן – מומחית בקידום והגדלת כניסות לאתרים,
California, USA

אבחי שימש עבורנו איש קריאייטיב- קופירייטר וכותב תכנים שיווקיים ופוליטיים. בכתיבתו הוא ידע לזקק את המסר הנכון ולהבין את קהל היעד שעומד מולו במקצועיות ויצירתיות. אבחי רשם עבורנו פוסטים לרשתות החברתיות, תכנים לאתר, תסריטי שיחה לבוטים, תסריטים, מסרים שיווקיים, מסרונים ופליירים. זאת לצד הודעות לעיתונות, כתבות וכתיבת שלושה מצעי בחירות: אב, צעירים ומצע סביבתי. בנוסף, אבחי ניהל וניתב את קמפיין הצעירים של סיעת "רחובותי". בעיצומן של בחירות סיזיפיות וא-ג'נטלמניות בלשון המעטה. תוך זיהוי הפערים והרגשות של צעירי העיר, הגדרת אסטרטגיה, מסרים, יעדים ותקציבים ברורים בצורה מקצועית ונבונה. יכולותיו לצד היותו אדם אמין ודיסקרטי, אפשרו לנו לקבל שירות מסור, אדיב ומקצועי.

עו"ד מתן דיל יו"ר האופוזיציה וסיעת 'רחובותי',
Virginia, USA

לחיצה קטנה ואני איתך